Кому знадобиться декларація ДАБК про введення в експлуатацію нерухомості?

декларація для введення в експлуатаціюБудівництво нерухомості - це, напевно, одна з найбільш проблемних сфер діяльності в Україні. Потенційному забудовнику доведеться здорово повозитися, щоб зібрати пакет документів, за яким можна отримати дозвіл на будівництво (декларацію про початок будівельних робіт), але і це ще не все! За фактом готовності об'єкта, щоб оформити його у власність, необхідно звернутися до Інспекції державного архітектурно-будівельного контролю (звідси і скорочена назва - ДАБК) для отримання декларації на введення в експлуатацію, для чого вам знадобитися зібрати значний пакет документації.Допоможемо оформити декларацію на введення об'єкту в експлуатацію в короткі терміни.

Процедура отримання документа на введення в експлуатацію будинку не ідентична для всіх будов, тому деякі відносяться до 1-3 категорії складності узаконюються простіше, ніж 4-5 категорії. Якщо робити все це самому, то процес введення в експлуатацію може розтягнутися на багато місяців, а то й років. Безумовно, для багатьох забудовників такий термін отримання декларації / сертифіката ДАБК є неприйнятним. Щоб отримати документи швидше, заощадити свої гроші і час, ми пропонуємо вам кваліфіковану допомогу в оформленні декларації ДАБК.

декларації в ДАБКУ чому наші переваги:
- Професійна консультація з усіх питань;
- Чіткі терміни отримання всіх необхідних документів;
- Допомога на всіх етапах процесу;
- Перевірка документів на відповідність закону.


введення в експлуатацію за декларацієюЗвертайтеся до нас, якщо потрібна декларація про введення об'єкта в експлуатацію

Працюємо по Києву та Київській області, наші працівники - відмінні юристи і багаті досвідом фахівці. Звернувшись до нас, ви отримаєте необхідну документацію в максимально короткі терміни. А також інформаційну та юридичну підтримку, консультації протягом усього періоду нашої взаємодії.


Позвоните нам и получите бесплатную консультацию

с 9-00 до 20-00 (работаем без выходных)


Телефон:
☎ (067) 392-90-75
☎ (093) 392-90-75

 

 Если у Вас остались вопросы, напишите нам и мы ответим в ближайшее время
Викликати фахівця для безкоштовної консультації

Ваше ім'я *:
E-mail *:
Телефон *:


Просмотреть увеличенную карту