Як узаконити самовільну споруду житлового будинку. Основні моменти

як узаконити самовільне будовуІдея розширення житлової пощади шляхом добудовування, прилаштовування нових приміщень, як житлового, так і іншого призначення приходить абсолютно спонтанно. Хтось вирішується на подібні дії через збільшення сім'ї, хтось реалізує давнішні архітектурні плани. У більшості випадків таке будівництво є не законним, самовільним. Як узаконити самовільне будівництво? Що для цього потрібно? Такі питання виникають в самий останній момент, а можливо навіть при переоформленні документів, у разі продажу, обміну майна.


Узаконити будівництво будинку в короткі терміни це можливо? Або процедура з оформлення документів розтягнеться на довго?

як узаконити самовільну споруду будинкуУзаконити самовільне будову з легкістю і без проблем можна з нашою допомогою. Основне наше напрямок - полегшити замовнику документальну тяганину. Звернувшись до нас можна отримати наступне:
- Кваліфікований підхід до оформлення Вашого будівництва;
- Оцінимо обсяги робіт з оформлення;
- Підказку фахівця;
- Допомога в оформленні документів, повністю або частково.


Наша компанія знає, як узаконити прибудову до будинку, повністю нова будова або будівництво на початковому етапі. Згідно законодавчої бази, в Україні будівництво починається з подання декларації (повідомлення) про початок будівельно-монтажних робіт, по завершенню таких робіт також подається відповідна декларація. Для того, щоб самому в цьому всьому не розумітися існуємо ми. Ви займаєтеся будівництвом і не думаєте про документи, ми це робимо за Вас. Дуже зручно, коли співпраця полягає з потрібними і знаючими фахівцями.

Для тих, хто тільки планує почати будівництво або реконструкцію, але не знає, як правильно це здійснити, наша компанія готова надати послуги з консультування. Якщо Ваша майбутня будівельна програма буде проводиться на територію Києва або Київської області - до Вас прийдуть на допомогу фахівці з нашої компанії. Також якщо Ви не знаєте, як узаконити самовільну споруду наша команда допоможе оформити весь пакет необхідних документів. Ми працюємо за принципом: замовник будує, ми оформляємо супутні документи!


Позвоните нам и получите бесплатную консультацию

с 9-00 до 20-00 (работаем без выходных)


Телефон:
☎ (067) 392-90-75
☎ (093) 392-90-75

 

 Если у Вас остались вопросы, напишите нам и мы ответим в ближайшее время
Викликати фахівця для безкоштовної консультації

Ваше ім'я *:
E-mail *:
Телефон *:


Просмотреть увеличенную карту