Як швидко оформити дозволи на будівництво та реконструкцію?

разрешение на стройку или реконструкцию

Живемо в країні вільною, але свободою цієї і не пахне. Зараз не можна просто взяти і побудувати собі будинок. Перш необхідно пройти складну процедуру, щоб отримати дозвіл на будівництво, реконструкцію і багато інших видів робіт. Часом ця система шокує своєю алогічністю - людина просто хоче побудувати будинок (і він уміє це робити), а його змушують замість укладання фундаменту розбиратися в юриспруденції. Але скаржитися можна завжди і за будь-якого приводу, тому якщо і вирішили затіяти будівництво, то будьте добрі, отримайте дозвіл на будівництво і реконструкцію.

Реконструкція житла, будівель і споруд - як отримати дозвіл?

Як же деколи не хочеться вникати в цю юридичну трясовину з дозволами, довідками та проектами, але це необхідно. Якщо вирішили самостійно відвоювати потрібний дозвіл на все будівництво або певний його етап, то доведеться вам в першу чергу відправитися до представниками Держархбудінспекції. Це держорганізація видасть вам папірець з нескінченним переліком документів, який необхідно буде підготувати. У цьому всі чари законодавства: щоб один раз побудувати, необхідно перш кілька разів засмутитися, сидячи в чергах, вислуховуючи зауваження держпрацівників і просиджуючи днями без діла, в пошуках потрібної довідки.

реконструировать жилье
На щастя, є спосіб, як полегшити ваші тяготи з отриманням дозволу - скористайтеся послугами професіоналів цієї справи. На те є кілька причин:
1. Працівники юридичних компаній досвідчені в питаннях отримання дозволу.
2. Процес отримання дозволу займе набагато менше часу, ніж якби ви самі почали штурмувати Держархбудінспекції.
3. Вам не доведеться особисто піклується про збір документів.
4. Поки хлопці працюють, ви вже можете починати будівництво.

Отримати дозволи для реконструкції в компанії Узаконка

строительство зданий и их реконструкция
Ми знаємо, що потрібно робити, як швидко зібрати потрібні документи і де лежать підводні камені. Вирушаючи самостійно вирішувати питання про надання дозволу, люди часто ризикують, адже можуть нарватися не тільки на відмову, але і великий штраф. Ми завжди готові проконсультувати, зробити все швидко і якісно. Ваше завдання - побудувати гарне будівля, наша - дозволити вам це зробити юридично! Працюємо по Києву і області.