Дозвіл для введення в експлуатацію об'єктів нерухомості

сделать разрешение ввода в эксплуатацию

У зв'язку з нещодавніми змінами до державних будівельних нормах, дозвіл на введення в експлуатацію об'єктів нерухомості видає Державна архітектурно-будівельна комісія. Після всіх скорочень і змін вона відноситься до послуг, що надаються в Єдиному Вікні. Проблема при реєстрації виникає через величезної кількості документів, які необхідно підготувати і подати. Також експерти не приймають документи з легкими порушеннями оформлення. І часом подача декларації про готовність невеликого приватного будинку викликає великі складності.

Наша компанія має величезний досвід в оформленні дозвільної документації і допоможе вам отримати всі необхідні папери. Звертаючись до нас можете забути про величезні черги на прийом або консультацію. У вас не буде необхідності відкладати свої справи, щоб принести паперу в прийомні години. Чому ви повинні звернутися до нас? Тому що ми пропонуємо вам найкраще:
- Індивідуальний підхід до кожного клієнта;
- Антикризові ціни за нашу роботу;
- Гарантія отримання позитивного дозволу завдяки накопиченому досвіду і знань наших співробітників.

Наша компанія пропонуємо вам принести документи і через короткий час забрати у нас дозвіл введення в експлуатацію об'єкта. Ми на себе беремо всі витрати з оформлення. Фахівці після вашого звернення візьмуть під розписку у вас документи і ви відразу можете забути про проблему. Фахівці самі будуть спілкуватися з експертами та членами Державної архітектурно-будівельної комісії і відстоювати ваші інтереси. Ми приймаємо в роботу об'єкти від першої до п'ятої категорії складності і неважливо, що це: одноквартирний будинок або атомна електростанція. Менеджери нашої фірми оформляють документи для житлових, нежитлових об'єктів, а також на будівлі після реконструкції.

разрешение ввести объект в эксплуатацию

Що робити якщо треба оформити дозвіл на введення в експлуатацію в найкоротші терміни?

Порядок дій простий. Він полягає в тому, що вам лише необхідно зателефонувати нам. Наш фахівець уточнить, які документи є у вас в наявності і скаже куди їх підвезти щоб надати їх нам. Через нетривалий час ви отримаєте дзвінок про те, щоб ви забрали свій дозвіл. Крім оформлення ми надаємо послуги з консультації клієнтів, допомагаємо отримати всі дозвільні.