Легалізація та оформлення перепланування нерухомості

услуги по оформлению перепланировок

Будь-який власник власності мріє зробити її максимально комфортною і затишною. Для цієї мети він готовий не тільки міняти інтер'єр, але і змінити планування. В результаті такої діяльності власник об'єднує або роз'єднує санвузол, ділить одне приміщення на два або розміщує проріз для дверей в зовсім іншому місці. На жаль, але проведення робіт такого характеру несе в собі і обов'язкове узгодження з державними органами.

Якщо узгодження немає, то можна отримати великий штраф за проведені зміни. Також і позбудеться житла в тому випадку, коли були зруйновані несучі конструкції, а це принесло серйозної шкоди будівлі. Наша компанія готова допомогти уникнути неприємних наслідків і пропонує послуги з оформлення перепланування навіть у тому випадку, коли діяльність вже виконана.

Узаконити перепланування Вашої нерухомості в Києві та в області

Будь-який житель міста Києва та області може розраховувати на професійну допомогу наших фахівців. Довірити справу, пов'язану з легалізацією планування, слід саме нам по ряду причин:
- Професіоналізм. У штаті трудяться досвідчені фахівці, які знають, як юридично оформити навіть найскладніше зміна. Вони нададуть документи в БТІ та інші органи і будуть представляти замовника;
- Доступні розцінки. Наші ціни можна сміливо назвати оптимальними. Ніяка з організацій не погодиться виконати роботи дешевше;
- Індивідуальний підхід. Кожна планування - це унікальне зміна, яке було виконано відповідно до побажань власника. Ми оцінимо ситуацію і знайдемо кращий вихід з неї. Повертати все в попередній стан не буде потрібно;
- Оперативність. Фахівці узаконять перепланування в короткі терміни.

помощь в узаконке перепланированния
Результатом роботи буде отримання всіх документів, де відображені зміни та інші моменти. Таким чином, проблеми, які могли виникнути в результаті перевірки фахівцями органів БТІ, виключаються. Власник має право повноцінно використовувати своє житло в подальшому.

Для того, щоб замовити послуги у нас, досить буде подзвонити за контактним номером. Безкоштовна консультація допоможе виявити суть проблеми і вибрати найкращий час для зустрічі з фахівцем.