Навіщо потрібно робити узаконення перепланування?

узаконить перепланировку

Легалізація перепланування квартири вкрай необхідна, якщо, c метою удосконалення житлово-побутових умов, запланована реконструкція приміщення, a також у разі, якщо перепланування раніше була здійснена вами або колишнім господарем (власником) даного об'єкта нерухомості. Всі особливості реконструкції, в обов'язковому порядку, повинні бути занесені в проект, а в подальшому і в техпаспорт нерухомості.

Законодавством України значно посилена міра і ступінь можливої ​​відповідальності за неправомірне втручання в конструкцію будівлі житлових будинків. K того ж, без законності реконструкції та наявності повного переліку документації, не надається можливим здійснити c нерухомістю будь-якого виду операції (обмін, дарування, купівля-продаж, кредит під заставу).

Потрібна допомога в узаконення перепланувань квартир або приміщень в Києві чи області?


He секрет, що процедура легалізації перепланування житлового приміщення в нашій країні - тривала, досить клопітна. Можна виконати узгодження перепланування приміщення самостійно, але для цього потрібно чимало сил, терпіння, а також фундаментальних, глибоких знань у сфері юриспруденції, архітектурних технологій, інженерних комунікацій. Узаконення може взяти на себе представник власника квартири, який має відповідну довіреність на здійснення подібного роду дій. Щоб уникнути всіляких перешкод бюрократичних структур, важливо довірити цю роботу професіоналам.

новую планировку квартир нужно узаконить
Юристи нашої організації мають багаторічний досвід у даній сфері, що гарантує вам ряд переваг, при виборі послуг нашої компанії:
- Комплексне оформлення легалізації перепланування, сприяння на будь-якому етапі, якщо спочатку ви почали робити узаконення самостійно;
- Збір повного пакету документів;
- Вчинення процедури узаконення максимально швидко, в чітко обумовлені терміни;
- Надання послуг як в Києві, так і Київської області.

Крім того, наші фахівці із задоволенням нададуть усі обхідні консультації, пов'язані c процедурою узаконення перепланування, ви отримаєте вичерпну відповідь на виниклі в період легалізації питання.