Питання, пов'язані з приватною власністю. Що потрібно, щоб узаконити дачний будинок?

новый дом как узаконить

Більшість людей, які проживають у міських квартирах, мріють про просторому заміському дачному будиночку. Бажано, щоб не далеко від споруди був водойму і ліс. У літній час просто прекрасне проведення часу для всієї родини. Захотів відправився в ліс по ягоди, захотів на риболовлю, за рибою для юшки. Але що робити якщо будиночок є, а правовстановлюючих документів на нього немає? І взагалі, чи потрібні документи на заміські споруди? Звичайно ж документи потрібні.

Навіщо потрібно узаконити будинок на дачній ділянці, якщо він і так Вам належить? Хороше запитання, а найголовніше правильний.

Використання нерухомості в особистих цілях, не дає законного права на володіння. Згідно чинного законодавства України право власності визначається строго документальним чином, при оформленні та реєстрації такого майна у відповідному реєстрі власників. Дані документи потрібні для продажу, обміну, дарування наявної власності. Без відповідних документів, вищеперелічені заходи, юридично виконати неможливо. Для звичайної людини, ніколи раніше не стикається з такими складнощами, даний процес може здатися неможливим, але це не так. Зверніться в нашу компанію, і ми посприяємо:
- Збору необхідних для оформлення документів;
- Зняття з замовника додаткових турбот при роботі з паперами;
- Швидко і якісно проведемо узаконення / реєстрацію;
- Передачу в найкоротші терміни правовстановлюючих документів замовнику.

как можно узаконить дачу
Звернувшись в компанію, яка щодня працює з оформленням правовстановлюючих документів, ви зніміть з себе непотрібні клопоти і турботи. Ми допоможемо узаконити дачний будинок.

Додатково у нас можна проконсультуватися з питань нового будівництва, реконструкції перш житлових дачних (і не тільки) будинків. Допоможемо здійснити документальне супроводження, дотримуючись усіх законодавчих актів, від початку будівництва (риття котловану) до отримання документів на право власності по завершенню всіх будівельно-монтажних робіт. Якщо взяти в команду професіоналів - це полегшить шлях досягнення бажаної мети.