Як і з ким погодити перепланування квартири чи нежитлового приміщення?

согласование перепланировки киев

Якщо приміщення не відповідає побажанням власника, пов'язаними з його експлуатацією, то необхідна його перепланування. Узгодження даного процесу є обов'язковим у всіх регіонах України.

Перепланування включає в себе комплекс робіт у приміщенні, що включають:
- Зміна в несучих стінах отворів і прорізів;
- Заміну або ліквідацію стінних перегородок;
- Будівельні роботи з боку вулиці, які можуть вплинути на функціонування всієї будівлі;

Узгодження перепланування приміщень в Україні включає в себе підготовку необхідного пакету документів (у кожному конкретному випадку включає певну документацію), звернення в дозвільний орган із заявою, а також очікування позитивного або негативного рішення.

Як узгодити перепланування нерухомості в Україні швидко і відповідно до закону

Узгодження перепланування квартир можна отримати тільки при наданні наступних документів:
- Проект перепланування;
- Документ про право власності;
- Технічний паспорт;
- Копії паспорта власників нерухомості.

Перепланування нежитлових приміщень, узгодження якої в Україні також необхідно, є ще більш складним процесом, особливо якщо об'єкт розташований в багатоповерховому офісному або житловому будинку. Законодавство України передбачає кримінальну та адміністративну відповідальність для тих, хто не захотів узгодити перепланування і не отримав дозволу.

Для того, щоб уникнути труднощів при отриманні дозволу, заощадити свій час, Ви можете звернутися в нашу компанію. Узгодження перепланувань в Києві та області - основна наша спеціалізація.

согласование всех перепланировок в нежилых помещениях
Наші переваги:
- Великий досвід, налагоджена система оперативної підготовки документів, які вимагає узгодження перепланування квартири чи нежитлового приміщення;
- Оперативність;
- Індивідуальний підхід;
- Вміння приймати рішення в нестандартних ситуаціях.

Узгодження перепланування в нашій компанії житлової та комерційної нерухомості

У нашій компанії «Узаконка» працюють кваліфіковані юристи, знайомі з усіма нюансами узаконення перепланувань. Ми знаємо, як узгодити перепланування квартири законним способом. Ми також надаємо послуги з супроводу документального оформлення операцій з узаконення перепланувань, допомагаємо при внесенні змін в технічний паспорт об'єкта, допомагаємо заповнювати і оформляти декларації. Узгодження перепланування квартир і комерційних приміщень - процес багатошаровий, що включає безліч нюансів.
Тому, якщо Вам необхідно узгодження перепланування (Київ і область), звертайтеся до нас.