Введення приватного або багатоквартирного будинку в експлуатацію. Вирішення всіх можливих проблем

приватний будинок введення в експлуатаціюМи надаємо послуги з вирішення всіх питань пов'язаних з введенням будівель і споруд в експлуатації (здачі будинку в експлуатацію). Команда досвідчених фахівців допоможе Вам заощадити час і гроші на оформлення різних документів, які необхідні для введення будівельних об'єктів в експлуатацію. Сам процес оформлення дуже трудомісткий і вимагає знань всіх нюансів поточного законодавства.


Що потрібно, щоб ввести в експлуатацію приватний чи багатоквартирний будинок. Які документи для цього будуть потрібні. Як краще обійти можливі труднощі.


Процес оформлення багатоквартирного або приватного будинку завжди вважався одним з найскладніших. Адже дана процедура є завершальною в будівництві і надає право власнику на розпорядження і управління конкретної нерухомістю. За законом готовий до експлуатації будинок повинен володіти проведеними комунікаціями і можливістю вільного під'їзду до нього. За допомогою наших співробітників можливе повне оформлення документів (включаючи реєстрацію права власності) на будинок за всіма встановленими, чинним законам.

здати багатоквартирний будинок в експлуатаціюГоловні переваги нашої організації:
- Здатність приймати рішення навіть у найскладніших і заплутаних ситуаціях;
- Захист інтересів клієнта при введенні будинків та інших об'єктів в експлуатацію;
- Грамотний підхід до конкретної ситуації;
- Висока якість виконаної роботи;
- Оперативність роботи персоналу;

В Україні досить складно узаконити збудований об'єкт, до того ж цей складний процес може затягнутися на невизначений термін. Причинами цього є величезна кількість необхідних документів. У кожному випадку застосовується індивідуальна стратегія отримання дозволу на експлуатацію будинку. Наші фахівці заздалегідь визначають, за якою схемою можна найвигідніше отримати необхідний пакет документів. Для цього може застосовуватися як спрощена схема, так і більш складна процедура узаконення, наприклад введення багатоквартирного будинку в експлуатацію.


ввести приватний будинок в експлуатаціюЗамовити введення в експлуатацію приватного або багатоквартирного будинку. Що для цього необхідно і куди звертатися за допомогою


Наші співробітники мають багатий досвід роботи, який дозволяє здійснити повний аналіз конкретної ситуації, зібрати всі необхідні дозволи та супутні документи, проводити попередні детальні консультації з органами, які здійснюють контроль за будівництвом. Завдяки отриманим результатам можна підібрати найбільш прийнятний варіант вирішення певного питання, пов'язаного із введенням конкретного будинку в експлуатацію в дуже стислі терміни. Наша фірма вирішує юридичні питання вже протягом довгих років і працює як у місті-столиці Київ, так і по всій Київській області.