Оформити будинок побудований без документів

документы для постройки дома

Часто бувають випадки, коли людина побудувала свою нерухомість без документів, але в будь-який момент може встати необхідність продажу, оформлення наслідування чи забезпечення застави під банківський кредит об'єкта нерухомості. Що можна зробити і чи існує законно-правовий вихід із ситуації? Як здійснити оформлення законно, якісно, ​​оперативно?


Як юридично грамотно і швидко оформити документи на будинок

У разі виникнення проблеми, коли суб'єкт теоретично є власником нерухомості, а фактично лише власником будматеріалів і зважився на юридичну проводку документів, існує кілька варіантів вирішення проблеми:
• через суд (зауважимо, що судове рішення на користь клієнта не дає прав розпоряджатися і експлуатувати нерухомість без отримання документів в ДАБК та оформлення права власності);
• за допомогою реєстрації будівельного об'єкта, що включає в себе декілька обов'язкових етапів:
- Отримати проектну документацію;
- Технічна інвентаризація об'єкта;
- Присвоєння поштової адреси;
- Реєстрація в державній службі та отримання документа про право власності.

Однак, запропоновані варіанти тривалі за часом і вимагають від клієнта безліч знань, терпіння і часу. Звернувшись за професійною допомогою до кваліфікованих фахівців нашої компанії, клієнт має право розраховувати на:
• Оперативне оформлення будівельного паспорта або видачу містобудівних обмежень і умов;
• Швидку юридично грамотну підготовку та оформлення пакету проектної документації;
• Отримання повного пакету дозвільних документів на будівництво, реєстрація в держорганах з отриманням свідоцтва про право власності.

документы на новое домовладение

Тільки звертаючись до професіоналів, клієнт може бути впевнений у швидкому та позитивному вирішенні проблеми з оформлення самовільного будівництва

Юридично грамотно, без зайвих питань і в обумовлені терміни співробітники нашої компанії готові вирішити ваші проблеми будь-якої складності з оформлення нерухомості. Ми гарантуємо конфіденційність, толерантність і ввічливе ставлення до кожного клієнта. Фахівці компанії попередньо проконсультують і допоможуть визначитися з вибором найбільш раціонального вирішення питання.