Як в Україні ввести будинок в експлуатацію: порядок і нюанси

как проще ввести дом

Ухвалення завершеного будівництвом об'єкта - досить тривала і клопітка процедура, оскільки законодавством України передбачені різні способи узаконення зведеного об'єкта в залежності від категорії складності. Для технологічно простих об'єктів 1-3 категорії та житлових будинків, що зводяться на основі будівельного паспорта, передбачено отримання декларації про завершення робіт на будівельному майданчику. Для більш складних об'єктів готовність до використання підтверджується відповідним сертифікатом. Крім цього, про те, як ввести будинок в експлуатацію, оповідає також закон про так звану «будівельної амністії» - дозволяється до 31 грудня 2015 узаконити самовільно зведені житлові будинки, допоміжні будівлі, господарські прибудови на підставі технічного висновку.

Наша компанія надає сприяння у прийнятті в експлуатацію закінченого об'єкта незалежно від його складності та наявності дозвільних документів.

Переваги звернення в нашу організацію:
- Надання консультації у виборі способу введення в експлуатацію, відповідного для конкретного об'єкта за мінімальну вартість;
- Комплексність послуги, що означає можливість отримати будь-яку допомогу по введенню в легальний обіг закінченого об'єкта;
- Великий досвід у веденні подібних справ як держорганах;
- Конфіденційність інформації, збереження отриманих від клієнта документів;
- Економія часу, так як наші фахівці щодня стикаються з правовими процедурами узаконення нерухомості, мають необхідний багаж знань і досвід.


как можно ввести дом для эксплуатации

Де ж отримати допомогу з введення в експлуатацію об'єктів м.Києва та Київської області?


У регіоні є багато організацій, що надають послуги у сфері використання нерухомості. Однак практично немає компаній, що займаються якісно і комплексно проблемою введення в експлуатацію житлових будинків.
Про те, як ввести будинок в експлуатацію в Україні, про всі нюанси цієї процедури, розкажуть наші фахівці. Вони допоможуть:
- Оформити повний пакет документів і отримати для клієнта декларацію (сертифікат) по завершеному об'єкту;
- Отримати технічний висновок;
- Уникнути штрафів;
- Оформити свідоцтво на право власності.