Введення об'єктів будівництва в експлуатацію згідно з законодавством України

ввод в эксплуатацию нового здания
Здача будь-якого будівельного об'єкта в Україні регулюється законом. Згідно державним нормам, всі об'єкти нерухомості поділяються на 5 груп, залежно від складності проекту, поверховості та призначення споруди. Введення в експлуатацію будівельного об'єкта необхідний, щоб будівля почала використовуватися, можна було підводити комунікації, заселяти людей. Іншими словами, цей процес визнає законність зведення і якість проведених робіт.


Необхідні документи, щоб розпочати введення в експлуатацію будівлі, житлового і нежитлового приміщення

Декларація (сертифікат) про введення в експлуатацію - кінцевий документ, який видається, в разі якщо об'єкт нерухомості відповідає нормам, видається лише після перевірки будівлі Державної архітектурно-будівельною інспекцією. Однак, щоб комісія почала свою роботу, необхідно після закінчення будівництва скласти і подати декларацію про готовність (для об'єктів I-III категорії) або отримати сертифікат відповідності (для об'єктів IV-V категорії). Документи необхідно підготувати і направити до територіального відділення Державної архітектурно-будівельної інспекції, за якою закріплена ділянка будівництва. До цього питання необхідно підходити відповідально. У разі неправильно заповнених документів, інспекція може відмовити в введенні в експлуатацію. Також варто дотримуватися рядка подачі документів, які також регулюються законом.

Наша компанія надає послуги щодо введення в експлуатацію об'єктів будь-якої складності і абсолютно на всіх етапах.

объекты после строительства подлежат вводу в эксплуатацию
Наші переваги:
• Багаторічний досвід роботи
• Найкоротші рядки виконання
• Висока компетентність у питанні


вводим здание в эксплуатацию

Оформлення введення в експлуатацію об'єктів і приміщень у Києві та області

Ми допомагаємо клієнтам оформити документи, необхідні для введення об'єктів в експлуатацію, виправляємо помилки в деклараціях і допомагаємо вирішити питання в разі відмови. Крім цього, ви можете отримати допомогу з усіх правових питань, які стосуються будівництва та нерухомості в столиці та області.


Позвоните нам и получите бесплатную консультацию

с 9-00 до 20-00 (работаем без выходных)


Телефон:
☎ (067) 392-90-75
☎ (093) 392-90-75

 

 Если у Вас остались вопросы, напишите нам и мы ответим в ближайшее время
Викликати фахівця для безкоштовної консультації

Ваше ім'я *:
E-mail *:
Телефон *:


Просмотреть увеличенную карту