Дозвіл на реконструкцію будинка, квартири або нежитлової будівлі: швидко і без проблем

сроки введения в эксплуатацию
Типовий радянський житловий і нежитловий фонд не може задовольнити сучасні уявлення про комфорт і функціональність. Часто потрібна реконструкція будівель, що вимагає оформлення дозвільної документації: від розробки і затвердження проекту для реконструкції будинку або будівлі, до переоформлення пакету правовстановлюючих документів. Ми готові комплексно допомогти в оформленні дозволу на реконструкцію будівлі.

Оформимо будь-який дозвіл на реконструкцію нерухомості, підібравши індивідуальні і гарантовані варіанти для кожного об'єкта

Складнощі з оформленням дозвільної документації для реконструкції квартири або іншого об'єкта в Україні пов'язані з нерозумінням постійно мінливій процедури. Ця проблема вирішується простіше всього – при зверненні до компетентним у цьому питанні фахівцям.

Але виникають і інші складності – індивідуальні для кожного реконструйованого об'єкта. Зокрема, у разі змін конфігурації будівлі буде потрібно отримання містобудівних умов та обмежень. При добудові, наприклад, перших поверхів будинків знадобиться оформити земельні ділянки.
Найбільші складнощі, з якими нерідко стикаються в центрі Києва, історичний та культурний статус об'єктів. Якщо заплановане до реконструкції приміщення розташоване в об'єкті культурної спадщини або пам'ятнику архітектури, то не обійтися без комплексної експертизи об'єкта та погодження у відповідних органах.

Для реконструкції будівлі дозвіл необхідний, і, звертаючись до нас, клієнт отримує:

• професійну та обґрунтовану консультацію;
• розроблення оптимального варіанта отримання дозволу на реконструкцію житлового будинку, дозволу на реконструкцію квартири, дозволу на реконструкцію нежитлової будівлі;
• супровід процесу реконструкції – від розробки проекту та отримання дозволу до переоформлення права власності;
• коригування вартості наших послуг залежно від побажань клієнта щодо часу на підготовку документів.

сделаем документы для ввода в эксплуатацию

Як і де замовити дозвіл на реконструкцію в місті Києві або Київській області

Якщо Вами планується реконструкція будинку, реконструкція квартири, реконструкція нежитлової будівлі, наші фахівці нададуть вам професійну допомогу. Після вичерпної консультації ви отримаєте уявлення про етапи оформлення для реконструкції будинку дозволу, і самі зможете вирішити, чи впораєтеся ви з деякими з них самостійно, або ж повністю довіритися нашим фахівцям. Наша компанія гарантує отримання дозволу на реконструкцію квартири або реконструкцію будинку навіть у найскладніших випадках.