Введення об'єкта нерухомості в експлуатацію

ми можемо ввести ваш будинок в експлуатаціюБудь який побудований будинок або будівля має бути введений в експлуатацію, цього вимагає законодавство України. Без введення в експлуатацію не дозволено користуватися даним об'єктом нерухомості і підключати до нього комунікації (воду, газ, електроенергію, опалення). Маючи багаторічний досвід, ми знаємо, як оформити необхідні документи для введення об'єкта в експлуатацію за оптимальний час. Це досить складна і не швидка процедура, пов'язана з отриманням великої кількості дозвільних документів та погоджень. Але для нас немає нічого складного, тому ми це проходили сотні разів.
 

Ввести в експлуатацію житловий будинок або нежитловий об'єкт

Здійснити введення в експлуатацію свого об'єкта власник може і самостійно, але як показує практика після численних, а іноді й безглуздих ходінь по різних інстанціях вирішує звернутися до професіоналів.

щоб ввести в експлуатацію зателефонуйте намМи пропонуємо оформити всю документацію необхідну на введення в експлуатацію:
- Повідомлення про початок будівельних робіт на введення будинку в експлуатацію
- Декларація про початок будівельних робіт
- Технічний паспорт БТІ
- Декларація на введення об'єкту в експлуатацію (в деяких випадках можливо по спрощеній процедурі)
- Сертифікат про готовність об'єкта до експлуатації
- Свідоцтво про право власності

Якщо Ви вже побудували будинок або нежитлова будівля і не оформили дозвіл на будівництво, то Вам краще швидше задуматися про введення в експлуатацію, поки Ви не виписали великий штраф і не змусили його знести. Звертайтеся до нас, і ми допоможемо вирішити цю проблему вчасно. Ми знаємо як правильно ввести в експлуатацію магазин, торгівельній центр або приватний чи багатоповерховий будинок.


дзвоніть і ми введемо вашу нерухомість в експлуатаціюЗамовити введення в експлуатацію в Києві або Київській області

Щоб правильно оформити всю документацію і при цьому не порушити законні вимоги Ви можете звернутися в компанію "Узаконка". Наші співробітники дадуть вам кваліфіковану консультацію і допомогу в оформленні документів під ключ. Для нас не складе труднощів ввести будь-який Ваш об'єкт нерухомості в експлуатацію в м.Києві та всієї Київської області. У нас за плечима 10-річний досвід роботи і всі наші клієнти залишилися задоволені співпрацею і якістю наданих нами послуг.