Змінити цільове призначення приміщення або будівлі

зміна функціонального призначення нежитлового приміщенняТака процедура, як зміна цільового призначення приміщення у Києві та в області необхідна в декількох випадках. Перш за все, слід виділити перепрофілювання певної комерційної галузі в іншу. Приміром, з кафе під магазин, або з виробництва під склад. Крім зміни фактичного стану потрібно підготувати документи і отримати дозвіл на плановану діяльність. Підчас пересічному громадянину це зробити непросто. Адже існує маса нюансів оформлення, про які знають лише професіонали.


Кому довірити зміну функціонального призначення будівлі або нежитлового приміщення

Знайти професійних фахівців, які швидко і за доступну ціну справлять зміна призначення нежитлового приміщення в наші дні не так легко. Вартість послуг одних залишає бажати кращого, а успіх інших є сумніви. Щоб не витратити багато часу на пошук фахівця і врешті-решт так і не визначитися з ним, рекомендується звернутися до нас.

зміна цільового призначенняСпівпраця з нами буде оцінено по-вищому рівню. Адже наша компанія може порадувати наступними перевагами:

- Доступні ціни. Якщо порівняти наші ціни і ціни на послуги конкурентів, то стане зрозуміло, що укласти домовленість з нами, як мінімум, економічно доцільно;
- Виконання робіт в зазначені терміни. Оперативність - це одна з позитивних сторін нашої компанії. За багато років роботи вдалося зробити будь-яку послугу не тільки недорогий, але і швидкої;
- Мінімум участі. Вільного часу у сучасної людини вкрай мало. Вирішуючи власні справи, у нього не залишається часу на участь у зміні призначення. Участь замовника буде мінімальним. Все що потрібно від нього - передати документи і оформити довіреність у нотаріуса.


зміна призначення будівліЯк змінити призначення приміщення у Києві та Київській області

Процедура оформлення замовлення на проведення робіт займе трохи часу. Треба подзвонити в «Узаконку», а також надати нам пакет документів. Безкоштовна консультація допоможе зрозуміти, з чим доведеться мати справу, як довго триватиме процедура, а також те, скільки потрібно буде заплатити. Підсумком роботи буде передача повного пакету документів замовнику.