Узаконити перепланування квартири, будинку або приміщення

перепланувати квартируТак склалося, що в Україні житло будувалося за застарілими проектами і для загальної маси людей. Тому багатьох не влаштовує стандартне розташування квартири. Виходів є два: купити підходяще нове приміщення або зайнятися роботами під назвами перепланування квартир, перепланування будинку або перепланування нежитлового приміщення. Виконати роботи нескладно. Найважче - це узаконити це саме перепланування квартири. Україна своїм законодавством дозволяє проводити подібні роботи, але зібрати пакет документів на легалізацію перепланування житлових і нежитлових приміщень вкрай важко без залучення професіоналів узаконення.


перепланування житлових приміщеньПерепланування квартири або житлового будинку в Україні

Перш ніж розпочати роботи, необхідно отримати дозвіл. Можна зробити і навпаки, але це часто призводить до великих проблем, наприклад у вигляді штрафів. Ви готові їх виплатити? Правильним рішенням буде звернення до нас, і ми займемося вашим питанням. Наші експерти володіють величезним досвідом вирішення різних проблем перепланування квартир у Києві. І з легкістю вирішують виникаючі спірні питання. У вас відпаде необхідність витрачати нерви на щоденні черги в різних проектних організаціях і експертизах. Наша фірма «Uzakonka» зробить все за вас.


Перепланування нежитлового приміщення в Україну

Мабуть (як ми думаємо) самої складної є перепланування нежитлових приміщень. Виникає безліч питань. Приміром, куди варто звертатися на початку? На відміну від квартир, в цьому випадку необхідно проводити технічне обстеження приміщення на можливість перепланування. А згідно закону цим мають право займатися не всі організації. Ми є саме такою організацією, яка може виконати повний спектр робіт з легалізації перепланування приміщення.


перепланування київЗамовити узаконення перепланування в Києві та Київській області

Не варто відкладати рішення про оформлення перепланування на завтрашній день. Зверніться до нас прямо зараз і ви отримаєте позитивне дозвіл на перепланування з новим технічним паспортом об'єкта в найкоротші терміни. Наші ціни завжди будуть приємними для вас. Також ми готові надати консультації та допомогу у зборі документів у Києві та Київській області.