Отримання дозволу на будівництво будинку або нежитлового об'єкта нерухомості

де отримати дозвіл на будівництвоЗаконодавство України щодо будівельної сфери - це непролазні нетрі для звичайної людини. Щоб побудувати собі дачу, потрібно перш пройти через сім кілець пекла, відстояти в чергах, вислухати від працівників госорганизаций поради про те, як краще жити і це при тому, що затвердження дозволу не гарантовано. Не дотримання будь-яких нормативів, неправильний підхід і заплутаність всього цього, можуть призвести до тяжких наслідків, наприклад забороні на будівництво і штрафу.


Де взяти дозвіл на будівництво об'єкта?

Демократія - штука тонка. Завдяки їй ми живемо у вільному суспільстві, де пролежав додаткові зусилля, можна отримати абсолютно все. Ви, як громадянин України, можете взяти все в свої руки і відправитися до Держархбудінспекції та показати їм і свій проект, і дозвіл запитати, та довідки зібрати. У цей час, зрозуміло, будівельний майданчик стоятиме без діла. На жаль, за статистикою, кожному другому в будівництві відмовляють, не дивлячись на те, що ви його вже можливо почали. Тоді люди вдаються до нерозумних заходів - будують незаконні будівлі. Однак, є й інший вихід, як отримати дозвіл на будівництво.

Фахівців зараз вистачає у всіх сферах. Тепер і отримати дозвіл на будівництво будинку можна за допомогою професіоналів цієї справи.

будівництво без дозволуЗвертаючись до таких хлопцям, ви отримаєте:
1. Економію часу, а значить і грошей.
2. Гарантовано отримайте дозвіл на будівництво будинку.
3. Корисні рекомендації від людей, розуміють у околостроітельном законодавстві.

отримання дозволу для початку будівництваДе замовити дозвіл на будівництво?

З тим, як сьогодні можна отримати дозвіл на будівництво приватного будинку, нежитлового об'єкта нерухомості або дачного будиночка все ясно - потрібно звернутися до професіоналів. На щастя, шукати майстрів цієї справи вам довго не доведеться - наша компанія вже не перший рік є посередником у вирішенні спірних і проблемних питань.