Запорука успіху звернення в бюро технічної інвентаризації (БТІ) у Києві та області

техпаспорт БТІДля того щоб стати повноправним власником будинку або квартири, тобто мати повний пакет документів, оформити приватизацію та й просто зареєструвати права власності, обов'язковим є отримання технічного паспорта. У техпаспорті як в жодному іншому юридичному документі, можливо, черпнути максимум об'єктивну інформацію про нерухоме майно, наприклад такий як, загальну та житлову площу план приміщення, присутніх інженерні комунікації та мережі загальний знос, залишкову вартість, фактична адреса та багато інших технічні відомості.


Замовити техпаспорт та інші послуги БТІ - швидко, надійно і без бюрократичних зволікань

Надаючи послуги з оформлення техпаспорта на будинок або квартиру, компанія успішно вирішує основні проблеми, пов'язані з оформленням цієї документації в БТІ, при купівлі житла в іпотеку, для узгодження перепланування, для прописки на власній житлоплощі інших людей і інших випадків.

виготовлення техпаспортаГоловними перевагами послуг компанії є наступні надаються вигоди для клієнтів:
- Значна економія часу і фінансових ресурсів;
- Повний комплекс консультаційних послуг;
- Робота з оформленні будь-яких житлових і виробничих приміщень;
- Одні з найбільш "демократичних" цін, у порівнянні з конкурентами, на пропоновані «Узаконкой» послуги;
- Територіальне охоплення нерухомості знаходяться в межах м Київ і всієї Київської області.


замовити техпаспорт на квартируМаксимальна швидкість і всебічна допомога в оформленні техпаспорта на квартиру, будинок або нежитловий об'єкт нерухомості в Києві та Київській обл.

Звернувшись за допомогою в компанію, клієнт назавжди забуде про довгих чергах під кабінетом чиновника, отримає повний спектр консультаційних послуг від фахівців-юрисконсультів. Досвід роботи компанії допоможе співробітникам безпомилково і точно визначити весь перелік необхідної для отримання паспорта в БТІ документації.