Де можна узаконити перепланування об'єкта нерухомості

перепланировка и где её узаконить

Перепланування квартири - це комплекс робіт з поліпшення житлових умов. Пов'язана вона, частіше за все, не зі збільшенням площі квартири, а зі зміною площі тієї або іншої кімнати, їх об'єднанням, або з поділом кімнати на декілька.

Такі роботи часто проводять у квартирах з типовим плануванням. Проведені зміни миттєво поліпшать умови проживання, але можуть спричинити штраф або навіть виселення з власної квартири. Пов'язано це з тим, що незаконна планування заборонена законом і може призвести до вкрай негативних наслідків, якщо були зруйновані несучі основи.

Якщо зміни були зроблені без узгодження з органами ДАБК і БТІ, то тут же з'являється питання - де узаконити перепланування, щоб виключити негативні моменти. Звернутися рекомендується в нашу компанію.


Узаконити планування можна з нами - особливості та переваги


где происходит узаканивание перепланировок
Співпраця з нашими фахівцями порадує наступними перевагами:
- Оперативне виконання робіт. Ми знаємо, що потрібно зробити і куди звернутися. Відповідно, без зайвої тяганини, за короткі терміни надамо всі документи;
- Вирішуємо навіть складні завдання. Перепланування бувають різними. Незалежно від внесених змін ми зможемо узаконити їх і виключити причини для хвилювань;
- Доступні ціни. Вартість послуг фіксована і оплатити необхідно лише ту суму, яка буде обговорена спочатку. Слід зазначити, що розцінки у конкуруючих компаній вище;
- Виконання робіт як у Києві, так і в області. Якщо клієнт житель Київської області, то ми готові працювати з ним і допомогти вирішити питання, що стосується незаконного перепланування.

Такі переваги прямо вказують на те, що співпраця з нами - це запорука успіху і вирішення проблеми в короткі терміни.

Щоб замовити послугу слід зателефонувати фахівця компанії і уточнити деякі моменти. Безкоштовна консультація допоможе з'ясувати, в якій ситуації перебуває замовник і що потрібно зробити, щоб оформити перепланування у відповідності з усіма юридичними тонкощами.