Які документи потрібні для оформлення перепланування в Україні

які документи для перепланування квартириДля поліпшення своїх житлових умов і для підвищення рівня комфорту багато з нас вирішують провести перепланування будинку або квартири. Завдяки їй можна збільшити або зменшити розміри кімнат, поєднати кілька приміщень або виконати іншу схожу діяльність. Як правило, рідко хто вирішує оформити виконані зміни і виключає отримання дозволу на їх проведення. На жаль, але без документів складно продати житло або виконати інші дії. Крім цього, будь-яка перевірка працівниками БТІ стане причиною отримання штрафу та приписи про негайне проведення зворотної діяльності для повернення колишнього стану. Щоб перепланування не стала проблемою в майбутньому, її слід узаконити і для цього звернутися в нашу компанію.


Оформляємо документи для перепланування

Щоб оформити перепланування потрібно отримати документи необхідні для узаконення перепланування, такі як:
- Дозвіл на перепланування;
- Техпаспорт БТІ;
- Декларація про готовність;
- Отримання правовстановлюючого документа.


перепланування документи які потрібніСамостійно оформити настільки серйозне кількість документів складно. Довірити діяльність краще нашої компанії.

Звернення до нас порадує наступними перевагами:
- Великий досвід роботи і професіоналізм. Ми готові узаконити навіть серйозні види перепланування;
- Виконання робіт в короткі терміни. Від звернення до отримання всього пакету документів пройде зовсім небагато часу;
- Безкоштовні консультації. Консультації є абсолютно безкоштовними і допоможуть вибрати правильний шлях вирішення проблеми;
- Демократичні ціни. Якщо порівняти розцінки на наші послуги та послуги конкурентів, то відразу стане зрозуміло, кому доцільніше довірити роботу.


перепланування будинку документиПослуги з оформлення документів для перепланування

Якщо вирішено було звернутися до нас, то перше, що потрібно буде зробити - це зателефонувати за контактним номером або відправити заявку на електронну пошту. Фахівець зв'яжеться і уточнить особливості. Ми виконуємо роботи не тільки в Києві, а й у Київській області. Серед послуг представлені і оформлення самобуду, допомога в отриманні документів на будівництво, а також багато іншого.