Скільки коштує дозвіл на будівництво, або вічні проблеми для приватного забудовника

стоимость разрешений для строительства

Перш ніж почати будівництво будинку на своїй ділянці, необхідно в обов'язковому порядку отримати ряд дозвільних документів, і першорядним тут є дозвіл на будівництво. Кількість необхідних документів і паперів для його отримання залежить від розташування вашої ділянки, його призначення, площі і складності планованого об'єкта.

Доведеться також затвердити план майбутньої будівлі і планування ділянки в цілому з урахуванням його будівництва, а якщо площа будинку більше 300 квадратних метрів, то потрібно ще й оформлення документів в районній архітектурі, причому на підставі санітарних, екологічної та пожежної служб. Грубо кажучи, дозвіл на будівництво коштує більше нервів, часу і зусиль, ніж грошей.


Чому варто замовляти дозвіл на будівництво в «Узаконке»

Ми пропонуємо вам не витрачати десятки годин, кілометри шляху від однієї інстанції в іншу і економити свої сили, замовивши дозвіл на будівництво у нас. Все що необхідно від вас це бажання, якомога швидше отримати дозвільний документ і звернувшись до нас, ви отримаєте не тільки дозвіл на будівництво:
- Вам не доведеться витрачати величезну кількість часу і нервів на подолання усіх міських та державних інстанцій;
- Ви зможете продовжувати займатися своїми справами навіть не відволікаючись на отримання дозволу на будівництво;
- Ми за вас зберемо всі документи і подамо їх в потрібні інстанції;
- Ви отримаєте дозвіл на будівництво без особливих зусиль і в короткий термін;
- Ви отримаєте дозвіл на будівництво точно в строк.


сколько стоит разрешение на строительство частного дома

Замовити дозвіл на будівництво за низькою ціною

Для цього вам не доведеться «бігати» по різним компаніям, офісам і т.д. Все що потрібно - пов'язати з нами по телефону. Наші фахівці проведуть детальну консультацію за переліком документів, які вам буде необхідно надати.