Навіщо потрібен дозвіл на початок будівельних робіт

начало строительства

Перш ніж приступати до робіт з капітального ремонту, будівництва або реконструкції необхідно оформити в Державній архітектурно-будівельній інспекції дозвіл на початок будівельних робіт. Для цього треба підготувати необхідні папери і подати декларацію встановленого зразка в ДАБК. Якщо цього не зробити, то інспекція може винести рішення про штраф і знесення, а ви заплатите гроші за адміністративне правопорушення.

Замовити дозвіл на початок будівництва


начало строительных работ согласно разрешения
Все що вам потрібно зробити - це зв'язатися з нами і надати нам документи засвідчують власність або їх копії, засвідчені у нотаріуса. Наша компанія надає послуги з отримання документації, що дозволяє проведення робіт. Ми самі збираємо дані про проектантів, про осіб, що здійснюють необхідний технічний та авторський нагляди, заносимо дані в декларацію і подаємо її на розгляд інспекторів. Ми маємо величезний досвід і завжди індивідуально підходимо до потреб клієнта. У вас більше немає потреби стояти у величезних чергах і втрачати багато власного часу для отримання та збору документів при отриманні дозволу. Наші фахівці зберуть повний пакет документів і будуть представляти ваші інтереси в ДАБК. Ми вам допоможемо отримати дозвіл в найкоротші терміни.

Ми є досвідченою компанією з колективом професіоналів. Крім отримання дозвільної документації, ми завжди готові прийти вам на допомогу при введенні в експлуатацію, проведення консультацій щодо порядку роботи, заповнення документації. Є можливість, щоб наші фахівці представляли ваші інтереси по подачі вже зібраних документів. Якщо у вас немає часу ми надамо вам послугу допомоги оформлення та збору документації у Києві та Київській області.