Як отримати дозвіл для реконструкції нежитлового приміщення з мінімальними втратами за часом

нежилое здание и его реконструкция
Динаміка сучасного життя вносить постійні коригування і накладає нові вимоги на торговельну діяльність та офісні умови праці. Більшість магазинів і офісів, а також майстерень або дрібних виробництв, займають приміщення, які або будувалися за типовими проектами, розробленими багато десятиліть тому, чи раніше були квартирами. Однак будь-яка зміна в плануванні, навіть переміщення одного простінка вже юридично відноситься до реконструкційних робіт і вимагає відповідного узгодження та дозвільного документа.

Підготовка документації та реконструкція приміщень на законних підставах


кто разрешает реконструкцию помещений
Для того, щоб отримати на руки дозвіл на реконструкцію нежитлового приміщення, необхідно пройти шлях ще довший, ніж той, який проходять організації перед початком нового будівельного процесу. При цьому необхідно враховувати, якщо почати реконструкційні роботи, пов'язані з перебудовою, переплануванням і переобладнанням площ, включених в нежитловий фонд, без наявності відповідного рішення, то проведення подібних робіт буде каратися штрафом і ще більш тривалим і повним проблем процесом їх узаконення. Але, навіть якщо рішення є, але згодом виявлені відхилення в правильності оформлення супровідних паперів, то це також призведе до подібних санкцій.

Щоб уникнути втрат часу і зусиль, ми пропонуємо допомогу у вигляді наших професійно підготовлених і знають всі нюанси дозвільної системи Києва та області фахівців, які:
• проведуть перевірку можливості узгодження умов реконструкції;
• сприятимуть в нагляді за складанням повного і оформленого відповідно до вимог державних органів пакету проектної документації;
• за довіреностями будуть представляти інтереси клієнта і отримають всі необхідні погоджувальні та дозвільні резолюції та ін.

Послуги з оформлення дозволу на реконструкцію

разрешение для реконструкции помещений
Свою діяльність компанія «Узаконка» цілеспрямовано концентрує на отримання позитивного результату при вирішенні проблем будь-якої складності. Взаємовідносини з клієнтами будується на формах, які можуть сприяти максимально повного виконання поставлених завдань, а саме у вигляді надання представницьких або консультаційних послуг, а також у вигляді відстоювання інтересів, подачі пакетів документів та отримання офіційних свідчень або дозвільних постанов уповноважених органів.