Що значить дозвільні документи для будівництва і як їх отримати в Україні?

разрешающие строительство документы

Процес будівництва в Україні багатошаровий. Перш ніж до нього приступити, необхідно отримати дозвільні документи на будівництво, повний список і правила оформлення яких регламентовані законодавчими актами України.

Отримати самостійно дозвіл на будівництво нерухомості непросто без наявності досвіду і знань - існує безліч тонкощів складання документації, необхідної для цього. Крім того, доведеться проводити в чергах кількох інстанцій чимало часу. Саме цю проблему наші фахівці допоможуть вирішити, отримавши дозвіл за Вас.

Які документи для будівництва можна замовити у нас, переваги нашої компанії з надання дозволу на будівництво

Ми пропонуємо взяти на себе збір і складання пакету документації для отримання дозволу в Києві та області. Документи на отримання дозволу на будівництво, які ми підготуємо, включають в себе:
- Проектну документацію, будівельний паспорт;
- Декларацію (повідомлення);
- Технагляд, авторський нагляд;

Ми допоможемо підготувати дозвіл на будівництво в Київській області на будь-якій ділянці землі, що знаходиться у Вашій власності. Звернувшись до наших фахівців, Вам навіть не потрібно буде вникати в те, які документи потрібні для того, щоб законно побудувати будинок. Ми все зробимо і підготуємо за Вас оперативно і за доступною вартості. Наші фахівці знайомі зі специфікою отримання дозволу на будівництво усіх видів об'єктів на території Києва та Київської області.

получение документального разрешения на строительство
Наші переваги:
- Складання повного переліку необхідної документації, допомога в її оформленні;
- Законність здійснюваної діяльності;
- Оперативність;
- Доступні ціни;
- Дозвіл на будівництво в Києві та на території всієї області.

Крім допомоги в отриманні дозволу, ми займаємося наданням послуг, пов'язаних з консультуванням, оформленням супровідної документації по будівництву.