Давайте розберемося, що означає легалізація самочинного будівництва в Україні?

легалізація самобудівСамобудом називається будь-яка споруда, на яку дійсний господар не має прав власності або документів на виконання робіт. Це дуже поширене явище. Причина - незнання законів нашими громадянами. Те, що фізична особа спорудило який-небудь об'єкт, ще не означає, що він є його власником. Крім цього, держава може покласти адміністративні штрафи, якщо вчасно не зайнятися легалізацією подібного будівництва та закріплення за собою права власника.


У багатьох виникає питання «Як легалізувати будинок самобуд в Київській області?» - І ми даємо відповідь.

Законодавство України дозволяє легалізувати самобуд, знаючи певні нюанси. Тільки після того як ви узаконите будова ви станете його повноправним власником, а крім цього позбавитеся від проблем із законом. Якщо ви звернулися до нас за послугами з легалізації, ми в найкоротші терміни оформимо всю необхідну дозвільну документацію на будівництво та виготовимо техпаспорт. Після цього ми подаємо декларацію про готовність вашого об'єкта до експлуатації на реєстрацію до органу державної архітектурно-будівельної інспекції України в Київській області. Після цього ми так само зберемо весь пакет необхідних документів для отримання свідоцтва в Реєстраційній службі.

самобудУ нас ви будете впевнені в:
1) Швидкості - займе всього 1-2 місяці;
2) Якості - ми з першого разу зберемо всі документи;
3) гарантованої реєстрації ділянки;


самобуди і їх легалізаціяВрахуйте також, що для легалізації споруд, площа яких більше 300 квадратних метрів необхідно буде пройти (оформити доп. Документацію) більш складний шлях. Так само, якщо ви не оформили ділянку, на якій зведений самобуд - отримання прав власності може затягнутися, оскільки без оформлення прав власності на ділянку тут не обійтися.

Для нашої компанії узаконити ваш самобуд: будь то будинок або прибудова не складе ніяких труднощів. Ви так само можете проконсультуватися з нашими фахівцями з усіх вас цікавлять. Зареєструйте свій самобуд сьогодні, адже завтра - може бути вже пізно.