Що потрібно, щоб отримати дозвіл на будівництво? відповідь проста

получить разрешение для строительство

Багато хто з вас володіють ділянками землі і рано чи пізно виникає питання про те, як же отримати дозвіл на будівництво. Для цього необхідно в першу чергу знати багато в юриспруденції, тому без консультації або ж прямої допомоги фахівця не обійтися. Наша компанія пропонує вам послуги з оформлення дозволу на будівництво.

Оформлення дозволу на будівництво будинку швидко і якісно.


Якщо ви вперше стикаєтеся з даним питанням, то вам обов'язково потрібна буде допомога для оформлення дозволу і ми маємо безліч плюсів, а саме:
1. Досвідчені та кваліфіковані фахівці.
2. Швидке оформлення документів на будівництво будинку.
3. Збір всіх необхідних документів.
4. Розумні ціни.
5. Знання юридичної сторони питання.

http://uzakonka.com.ua/img/index/in73/poryadok_polucheniya_razresheniy_na_stroitelstvo.jpg
Вам необхідно буде вирішити питання про те, яка саме організація забудовників буде зводити об'єкт і згідно з цим зібрати необхідні документи. Необхідно сказати, що бюрократична сторона цього питання вельми тягомотная і потребує кваліфікованого людину, яка знає як найшвидше це зробити. У нас є великий досвід роботи з оформленням документів, які пов'язані з маніпуляціями нерухомістю, тому звернення до нас буде кращим рішенням по даному питанню. Отримання дозволу на будівництво приватного будинку має на увазі збір уйми важливих документів, серед яких головним є документ, що підтверджує ваше право власності на земельну ділянку, без нього подальша процедура оформлення не буде можливості. Крім того, необхідний договір дарування або ж купівлі - продажу, який буде включати роз'яснення про те, яким способом дану ділянку перейшов до вас у володіння. Але це далеко не всі папери, які знадобляться, тому вам обов'язково потрібна буде наша допомога.

Порядок і процедура видачі дозволу на будівництво.


разрешение строить дом
Порядок і процедура видачі даного дозволу відповідає чинному законодавству України. Якщо ви проживаєте в Києві або Київській області, то можете звернутися до нас за консультацією і ми роз'яснимо вам всі аспекти отримання даного дозволу. Процедура досить тривала і складна, але наші фахівці постараються оформити його якомога швидше, адже іноді такі справи не вимагають зволікань.