Як узаконити перепланування квартири в 2015 році?

узаконение квартиры после перепланировки в 2015 годуПро що тільки думали проектувальники, коли будували ці страшенно не зручні хрущовки? Таким питанням задаються багато жителів України. Крихітна кухня, вузький коридор, кімната на проході - ніхто цього не любить. Деякі вирішують це питання, роблячи перепланування. Однак, не всі знають, що перепланування квартири 2015 потребує узаконення. Робиться це з дотримання норм безпеки, адже ненароком можна і капітальну стіну знести, або вентиляцію перегородити. За такі дії не тільки штраф можна отримати, але й у в'язницю потрапити!


Замовте узаконення перепланування в «Узаконке»

Навіть якщо ви стовідсотковий майстер в будівництві, повірте, що юриспруденція - справа дуже далеке від ремонтних робіт, однак, має пряме відношення до них. У вас є кілька варіантів як узаконити перепланування квартири 2015: або ви йдете вирішувати питання самостійно, або ви просто ігноруєте законодавство, роблячи самовільне перепланування, або ви звертаєтеся до нас і ми швидко і якісно всі оформляємо.

Самостійне звернення в дозвільні органи - це нудна тяганина, яка може тривати протягом довгого часу. Зазвичай відповідь від таких організацій може приходити місяць, причому не завжди ствердна. Якщо ж ви вирішите не слідувати закону, а просто злегка прибрати стіну на кухні, знайте, що закінчитися це може фатально для всього будинку.

можно-ли узаконить перепланировку в 2015 годуРекомендуємо скористатися нашими послугами. На те є кілька причин:
1. Ви не витрачаєте час на біганину.
2. Бігаємо ми, причому швидко і дуже ефективно.
3. Ви отримаєте дозвіл в будь-якому випадку.
4. Спочатку ми перевіримо ваш проект, і якщо що, допоможемо його скоригувати.


как проще узаконить новую планировку в квартиреЯкщо вже вам потрібна перепланування квартири, а як узаконити в 2015 році її ви не знаєте, то звертайтеся до нас. Ми допоможемо розібратися у всьому, або, взагалі, чи не будемо втягувати вас у цю паперову метушню і просто вручимо вам в руки дозвіл. У нас є досвід і репутація. Якщо вже й беремося за проект, то доводимо його до переможного кінця. Працюємо по Києву і в області. Вам необхідно швидко узаконити перепланування квартири 2015 року? Тоді ми йдемо до Вас!