Сформований порядок узгодження перепланування квартири вимагає часу і зусиль

порядок для согласования перепланировки

Практикувалася багато років в нашій країні стандартне планування міського житла досить не досконала. Вона в принципі не може враховувати потреби і смаки кожної конкретної сім'ї. З цієї причини, а також у разі об'єднання кількох квартир, або появи необхідності змінити місце для входу, також в деяких інших випадках, часто потрібно перепланування.
Дозвільний процес складний і тривалий, може розтягнутися на багато місяців, а то й років. У Києві, наприклад, для остаточного вирішення питання необхідно відвідати від 6 до 10 різних установ. Скрізь черги, і не маленькі. Потрібні десятки довідок, дозволів та погоджень, експертиз.
 

Ми не тільки доступно роз'яснимо правила узгодження перепланувань квартир, а й візьмемо на себе виконання всіх або більшості дій з цим пов'язаних


Щоб в оптимально-можливі терміни оформити належним чином всі документи і отримати заповітний дозвіл, скоєно немає необхідності бігати по інстанціях і штовхатися в чергах. Звернувшись до нас, досить надати тільки невеликий перелік документів, що підтверджують ваші права на квартиру, згода співвласників, якщо такі є, і довіреність, яка дає нам право представляти ваші інтереси у всіх діях, пов'язаних з вирішенням даного питання. При цьому, скориставшись допомогою саме нашої компанії ви отримуєте ряд переваг:
- Максимально стислі терміни;
- Найдемократичніші розцінки;
- Прозорість ходу виконання замовлення на всіх етапах;
- Юридичний супровід, при необхідності.


перепланировки и порядок их согласований

Де можна узаконити перепланування нерухомості вже відбулася


существующие правила при перепланировке
Узаконити самовільне перепланування часом складніше, ніж отримати дозвіл на нове будівництво. У деяких випадках, може знадобитися навіть рішення суду. Тим часом, якщо така має місце, рано чи пізно, це обернеться низкою серйозних наслідків, особливо при виникненні необхідності виконати з нею будь-які юридичні дії (продати, подарувати т. П.).
Всіх їх можна уникнути, звернувшись до наших послуг. Фахівці компанії «Узаконка» дадуть грамотну, вичерпну консультацію з цього питання. Більш того, у нас можна замовити весь пакет документів, необхідних для законної легалізації вже існуючої перепланування будь-якої нерухомості.