Скільки коштує погодити перепланування в Києві та області?

перепланировка узаконить цена

Переважна більшість квартир того ж Києва родом з СРСР. Безумовно, кількість новобудов зростає, але поряд з ними процвітає і вторинний ринок житла. І варіантів для вибору більше, і район можна відповідний підшукати, і заощадити трохи, в тому числі, і на ремонт. Перепланування квартири одним махом вирішує величезний пакет проблем, розв'язує господарям руки, але тільки в тому випадку, якщо дано дозвіл на перепланування. Та й сам процес підготовки проекту (при неправильному підході) влетить у копієчку, в середньому кияни витрачають тисячі гривень в процесі оформлення документів з проектною організацією, газівниками, пожежними та іншими.


Законне і швидке узгодження перепланування: ціна питання.

какая стоимость документов для перепланировки квартиры
Зауважимо відразу, займатися переплануванням без дозволу не варіант. Нехай штраф за таке правопорушення не великий, зате вам пред'являть ультиматум все повернути на круги своя, виходить зовсім вже сумна картина. Для того, щоб отримати дозвіл в найкоротші терміни, ми радимо скористатися нашими послугами. Наші співробітники, знайомі з процедурою перепланування та можливими труднощами, які можуть виникнути, запропонують вам оптимальний з фінансових розтрат і часу варіант. Наша головна перевага - це багаторічна співпраця з усіма організаціями, що займаються узгодженням даного питання.

З нами:
- Безкоштовні консультації з юридичних питань;
- Співпраця з кращими проектними компаніями;
- Отримання дозволу в короткі терміни.

цена оформления перепланировки

Дізнатися ціну на узаконення перепланування, ви зможете дізнатися відразу ж

Бесіда з нашим консультантом, плюс підрахувати вартість перепланування квартири - все це ви отримаєте при зверненні в компанію «Узаконка». З нами ви можете бути впевнені в тому, що отримаєте дозвіл на легальну перепланування. Інформаційна підтримка гарантована, ми завжди на зв'язку з клієнтом, щоб відповісти на питання, які можуть виникнути в процесі заповнення документів або погодження проекту. І безумовно, наші співробітники безкоштовно в рамках укладеної з клієнтом домовленості перевіряють всі довідки на юридичне відповідність закону України.