Введення об'єктів будівництва в експлуатацію згідно з законодавством України

ввод в эксплуатацию нового здания

Здача будь-якого будівельного об'єкта в Україні регулюється законом. Згідно державним нормам, всі об'єкти нерухомості поділяються на 5 груп, залежно від складності проекту, поверховості та призначення споруди. Введення в експлуатацію будівельного об'єкта необхідний, щоб будівля почала використовуватися, можна було підводити комунікації, заселяти людей. Іншими словами, цей процес визнає законність зведення і якість проведених робіт.


Необхідні документи, щоб розпочати введення в експлуатацію будівлі, житлового і нежитлового приміщення

Декларація (сертифікат) про введення в експлуатацію - кінцевий документ, який видається, в разі якщо об'єкт нерухомості відповідає нормам, видається лише після перевірки будівлі Державної архітектурно-будівельною інспекцією. Однак, щоб комісія почала свою роботу, необхідно після закінчення будівництва скласти і подати декларацію про готовність (для об'єктів I-III категорії) або отримати сертифікат відповідності (для об'єктів IV-V категорії). Документи необхідно підготувати і направити до територіального відділення Державної архітектурно-будівельної інспекції, за якою закріплена ділянка будівництва. До цього питання необхідно підходити відповідально. У разі неправильно заповнених документів, інспекція може відмовити в введенні в експлуатацію. Також варто дотримуватися рядка подачі документів, які також регулюються законом.

Наша компанія надає послуги щодо введення в експлуатацію об'єктів будь-якої складності і абсолютно на всіх етапах.

объекты после строительства подлежат вводу в эксплуатацию
Наші переваги:
• Багаторічний досвід роботи
• Найкоротші рядки виконання
• Висока компетентність у питанні


вводим здание в эксплуатацию

Оформлення введення в експлуатацію об'єктів і приміщень у Києві та області

Ми допомагаємо клієнтам оформити документи, необхідні для введення об'єктів в експлуатацію, виправляємо помилки в деклараціях і допомагаємо вирішити питання в разі відмови. Крім цього, ви можете отримати допомогу з усіх правових питань, які стосуються будівництва та нерухомості в столиці та області.