Введення самобуду в експлуатацію і як його зареєструвати.

реєстрація самобудуУ багатьох людей виникає думка про те, щоб побудувати власну нерухомість і зареєструвати її, от тільки дана процедура вимагає певних знань і навичок. Найчастіше люди починають стикатися з проблемами ще на стадії оформлення реєстрації свого самобуду. Наша компанія пропонує вам послуги з реєстрації самобуду і введення його в експлуатацію.

Де оформити документи на реєстрацію самобуду? Допомога фахівців.


Ітак, ви вирішили узаконити самобуд, але не маєте поняття як це зробити? У цьому немає нічого дивного, оскільки людина без юридичної освіти, який перший раз стикається з питанням оформлення нерухомості найчастіше вдається до допомоги фахівців. Наша компанія надає послуги легалізації самобуду і ми маємо безліч плюсів, до яких можна віднести:

1. Якість виконуваної роботи.
2. Досвідчені та кваліфіковані співробітники.
3. Великий досвід у роботі з нерухомістю.
4. Вигідні ціни.
5. Наявність консультації з питання.

навіщо потрібно зареєструвати самобудДля того, щоб зареєструвати самобуд необхідно володіти певними знаннями і куди більш важливо досвідом, який допоможе значно скоротити терміни цієї процедури. Без юридичної допомоги людині буде важко і довго це зробити. Ми пропонуємо вам фахівців, які володіють усіма необхідними для цього знаннями, адже в Україні існує безліч нормативних актів у житловому праві, які можуть знадобитися при оформленні. Документи, які обов'язково потрібні для реєстрації співробітники нашої фірми постараються оформити за найкоротші терміни. Обов'язково потрібно мати папір, який підтверджує право власності на ділянку землі і власне саму нерухомість, яку необхідно узаконити.

як проходить реєстрація самобудів у 2015 роціПри виникненні питань, ми радимо звернеться в нашу компанію «Узаконка», де ми надамо вам можливість більш детально проконсультуватися з питань реєстрації вашого самобуду. Крім того, у вас є можливість доручити нам збір всіх необхідних паперів, документів та іншої бюрократичної тяганини. Оформлення реєстрації не займе багато часу, якщо цим займається кваліфікований фахівець. Ми надаємо свої послуги на території міста Київ та Київської області.