Як узаконити перепланування в квартирі, будинку або приміщенні відповідно до законодавства

як узаконити перепланування квартириЗгідно з нормами законодавства під переплануванням розуміється комплекс будівельних робіт, що здійснюється на основі проектної документації і призначений для поліпшення житлових умов. Щоб зробити перепланування, необхідно розробити проект майбутньої зміненої квартири, узгодити його з інстанціями державної архітектурно-будівельної інспекції, ЖЕК і отримати остаточний дозвіл. Якщо ж зроблено перепланування квартири і як узаконити ви не знаєте, варто звернутися до команди професійних юристів, які допоможуть розібратися у всіх тонкощах законної процедури.Як узаконити самовільне перепланування на Україні

Часто мешканці задаються питанням: як узаконити перепланування в належному йому об'єкті нерухомості? Дана процедура здійснюється декількома способами. Якщо власник квартири або будинку бажає зробити перепланування, він збирає всі документи, отримує дозвіл і виконує будівельні маніпуляції. Якщо ж перепланування була виконана самостійно і тепер виникає необхідність її задокументувати, то здійснити дану процедуру можна мирним шляхом, вдаючись до послуг досвідчених юристів. В іншому випадку (при виявленні у нього незаконного перепланування) людині доведеться заплатити штраф і зробити ремонт по-новому, що загрожує грошовими витратами.


перепланування квартири і як її узаконити в УкраїніНаша компанія пропонує:
1. Якісну консультацію;
2. Прийнятні ціни;
3. Найкоротші терміни вирішення проблеми. Для цього замовляється експертна група, яка проводить оцінку здійснених будівельних маніпуляцій і складає акт. Команда наших фахівців контролює весь процес, що забезпечує винесення тільки законного вердикту.
4. Збір всіх документів;
5. Підтримку в необхідних інстанціях і організаціях.

Маючи величезний досвід роботи в сфері легалізації перепланування, наші фахівці швидко і без проблем вирішать будь-яке завдання.узаконити вже зроблену перепланування

Швидко і недорого узаконимо Вашу перепланування в Київській області та в м Київ

Кваліфіковані фахівці компанії пропонують кожному клієнту доступні послуги з легалізації перепланування. Для цього необхідно звернутися в компанію «Узаконка». Консультування, ведення справи аж до досягнення успіху в процедурі оформлення будівельних маніпуляцій з квартирою або будинком у Києві та області гарантовано. Для нас немає нездійсненних або складних завдань. Ми керуємося законом і бажаннями клієнта.