Корисні відомості про те, як можна оформити побудований будинок у власність

как оформить самостройоформление самостроя в собственность

Усяке будівництво повинно супроводжуватися дозвільними документами на виконання робіт. Узгодження подібних питань - справа непроста і вимагає великих витрат часу. Наша компанія допомагає своїм клієнтам у легалізації незареєстрованої самобуду. Це робиться для того, щоб органи державної влади визнали право громадянина на володіння об'єктом нерухомості. Коли зведена будова узаконено, господар може його продавати, дарувати і передавати у спадок. Крім того, буде дозволено здавати цю власність в оренду. Збір подібних документів нерідко вимагає спеціальних знань в даній області, і наші фахівці знають, як оформити побудований будинок.
 

Якщо ви ще не встигли зареєструвати нерухоме майно в Києві чи області, то замовте оформлення у власність приватного будинку в Узаконке

Самобуд не повинен порушувати права інших осіб і створювати загрозу здоров'ю громадян. Важливо, щоб об'єкт був зведений з дотриманням всіх норм і правил. Для оформлення нерухомості знадобиться надати наступні документи: державний акт на землю, копія паспорта та коду ІПН власника землі. Отже, необхідною умовою є реєстрація ділянки землі, на якому розташована нерухомість. Далі потрібно попереднє технічне обстеження самобуду і проведення інвентаризації.

У «Узаконке» клієнти можуть проконсультуватися з усіх питань, про які йде мова, і отримати представництво своїх інтересів у відповідних органах. Наша компанія володіє наступними перевагами:
- Оформляє дозвільну документацію юридично грамотно і в зазначений термін;
- Виготовляє техпаспорт за всіма правилами;
- Подає до Департаменту коректну декларацію про готовність об'єкта до здачі в експлуатацію;
- Оперативно збирає пакет документів на отримання свідоцтва.
самострой и оформление на него права собственности

Якщо перед вами стоїть питання, як оформити будинок у власність, звертайтеся за послугами в нашу компанію. Незнання законів не звільняє вас від відповідальності, але ви можете розраховувати на допомогу наших кваліфікованих співробітників. Юридично вірне оформлення будинків знаходиться в компетенції співробітників «Узаконкі», а тому клієнтам не доведеться витрачати особистий час на самостійні пошуки виходу зі складної ситуації.