Як можна ввести будинок в експлуатацію без зайвих проблем за спрощеною схемою?

порядок ввода объекта в эксплуатацию

Спрощена схема введення приватного будинку в експлуатацію передбачає більш швидку і не таку складну процедуру оформлення документів, і вона можлива тільки при будівництві будинку до 300м2 і не більше 2х поверхів (не включаючи мансардний). Але проблеми можуть виникнути на етапі оформлення документів, якщо були допущені порушення при дотриманні вимог до будівництва, до відстані від сусідніх споруд, кордонів ділянки, комунікацій та / або дорогам.

Варіантів вирішення виниклих питань може бути декілька:
- На свій страх і ризик пробувати оформити документи самостійно
- Звернутися за допомогою до компетентних фахівців у питаннях законного введення будинків в експлуатацію, які допоможуть уникнути штрафних санкцій і оформити відповідну документацію.


Який порядок введення в експлуатацію передбачений законом для незаконних споруд житлових та дачних будинків в Україні?

Цього року, на законодавчому рівні, без застосування штрафних санкцій, було продовжено термін прийняття в експлуатацію невеликих будинків і будівель господарського призначення розміром до 300м2, будівництво яких було фактично завершено до 2011р.

упрощенная процедура ввода объекта к эксплуатации
Порядок введення передбачає наявність висновку про проведене технічне обстеження, як самої конструкції будівлі, так і інженерних комунікацій. Обстеження в обов'язковому порядку повинно здійснюватися візуально, в разі необхідності перевірки зазначеної власником інформації, необхідне залучення експертних організацій, проведення зйомки об'єкта. Технічне обстеження проводиться під час техінвентаризації.

Це висновок в пакеті з іншими документами подається до Державної архітектурно-будівельну інспекцію, яка після розгляду документів реєструє або відмовляє в реєстрації декларації про готовність об'єкта.

Переваги звернення в нашу фірму дають можливість:
- Уникнути проведення зайвих експертиз;
- Уберегтися від нервових потрясінь;
- Заощадити кошти;
- Застрахуватися від можливих ризиків;
- Уникнути марної трати часу проведеної в чергах;
- Отримати документ про введення будівлі в експлуатацію;


какой существует порядок для введения в эксплуатацию

Де краще замовити введення в експлуатацію будівлі за спрощеною схемою у Києві та Київській області?

Звернувшись в наш офіс, ви знайдете надійних фахівців, які допоможуть оформити всі необхідні документи, щоб здати в експлуатацію ваше будову. Наше знання всіх нюансів законодавчої системи дає можливість максимально швидко і просто для Вас отримати готовий документ.
У нас Ви можете отримати детальну консультацію з будь-якого питання, пов'язаного з оформленням документації щодо будівельних споруд, як у Києві, так і Київської області. Ми організуємо і проведемо всі необхідні роботи і виміри, оформимо висновок, що влаштовує всі сторони, згідно зібраної інформації, а також, допоможемо зібрати повний пакет документів, для подачі до інспекції.