Як ввести в експлуатацію квартиру, магазин або торговий центр у Києві та області?

введення квартири в експлуатаціюОдним з найважливіших етапів в будівництві є введення в експлуатацію. Будь-який об'єкт нерухомості, нехай це квартира, житло, магазин або торговий центр, вимагає якісного юридичного оформлення. Комплекс заходів щодо введення в експлуатацію побудованих об'єктів нерухомого майна включає підготовку необхідної документації та проходження численних інстанцій. Неможливо підключити такі комунікації як тепло-, водо-, електро- та газопостачання без певного дозволу на введення в експлуатацію певного об'єкта нерухомості.

Як ввести в експлуатацію квартиру?

Введення в експлуатацію квартири клопітливий процес, закінченням якого є отримання необхідних документів про придатність житла для проживання. Шлях їх отримання безпосередньо залежить від категорії складності. Квартира або житло належать до І-ІІІ рівнем складності і введення в експлуатацію здійснюється на підставі реєстрації Декларації про готовність об'єкта до експлуатації. Не вірте, якщо хтось пропонує процедуру введення житла пройти за три дні або тиждень, це неможливо, навіть з професійною допомогою.

Система видачі дозволів про придатність житла настільки копітка і вимагає відповідних знань у цій галузі, що краще звернутися до фахівців. Ми допоможемо Вам ввести квартиру в експлуатацію без витрачання часу, сил і, головне, нервів.

Наші переваги:
- Якість - кваліфіковані фахівці бездоганно знають свою роботу і роблять все згідно із законодавчою базою;
- Консультація - з даного питання можна отримати всю необхідну інформацію і обговорити шляхи вирішення проблеми;
- Індивідуальний підхід - бажання будь-якого клієнта враховуються, а персоналом вирішуються завдання будь-якої складності.
 

ввести магазин в експлуатаціюЯк ввести в експлуатацію магазин або торговий центр?

Відповідно до чинного законодавства України, торгові центри та великі магазини належать до самих високим ІІІ-V рівнями складності. І для введення в експлуатацію магазину або торгового центру потрібно пройти більш складний шлях. В кінцевому етапі очікується отримання сертифіката про відповідність об'єкта нерухомості потрібним вимогам або декларації.

Фахівці нашої організації готові якісно впоратися з такою роботою тому, що:
- Мають великий досвід з об'єктами такого рівня складності;
- Гарантують нерозголошення конфіденційної інформації;
- Виконують роботи в найкоротші терміни, що допоможе магазину або торгового комплексу швидше відкритися.

введемо торгово-офісний центр в експлуатаціюДе можна ввести в експлуатацію об'єкт в Київській області або місті Київ?


Наша організація «Узаконка» допоможе ввести в експлуатацію будь-який об'єкт нерухомості в Києві або Київській області. Ми дорожимо своєю репутацією і цінуємо кожного клієнта. У нас досить демократичні ціни, так як наші послуги орієнтовані на широкі маси громадськості. Звертаючись до нас, Ви заощадите час і здоров'я, Вам не доведеться терпіти відфутболювання з одного кабінету в інший, очікувати в чергах. Довіртеся нам, адже ми в цій сфері перші.